WBA1206D601PT-HF
MFR.Part #
WBA1206D601PT-HF
JLCPCB Part #
C2976944
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 260mA 50V 600Ω@100MHz 800mΩ 1206 Common Mode Filters ROHS