SFE252010S-1R5N-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE252010S-1R5N-HF
JLCPCB Part #
C22464322
Package
1008
Description
1.5uH 1.7A 2.05A 85mΩ ±30% 1008 Power Inductors ROHS