DSE575047-1R5N-HF
MFR.Part #
DSE575047-1R5N-HF
JLCPCB Part #
C22464019
Package
SMD,5.7x5mm
Description
1.5uH 29mΩ 4.5A 7.5A ±30% SMD,5.7x5mm Power Inductors ROHS