SFEK4012A-150M-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFEK4012A-150M-HF
JLCPCB Part #
C22464385
Package
SMD,4x4mm
Description
1.25A 1.6A 15uH 506mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS