SFE8040A-1R5N-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-1R5N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464220
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5uH 10mΩ 11A 6.2A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS