SFE6028A-100M-F-HF
MFR.Part #
SFE6028A-100M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464171
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 2.4A 2.4A 73mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS