SFE6045A-471M-F-HF
MFR.Part #
SFE6045A-471M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464213
Package
SMD,6x6mm
Description
2.15Ω 420mA 470uH 480mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS