SFEK4012A-2R2M-HF
MFR.Part #
SFEK4012A-2R2M-HF
JLCPCB Part #
C22464380
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.8A 2.8A 82mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS