SFE8040A-102M-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE8040A-102M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464244
Package
SMD,8x8mm
Description
1mH 3.15Ω 420mA 450mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS