SFE5020B-3R9M-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-3R9M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464104
Package
SMD,5x5mm
Description
2.4A 2.7A 3.9uH 63mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS