SFE3010A-220M-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE3010A-220M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464046
Package
SMD,3x3mm
Description
1.02Ω 22uH 350mA 400mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS