SFE4020A-1R0N-F-HF
MFR.Part #
SFE4020A-1R0N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464133
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 29mΩ 3.2A 5.2A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS