WBA1008D601PT-F-HF
MFR.Part #
WBA1008D601PT-F-HF
JLCPCB Part #
C22463739
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 330mA 380mΩ 50V 600Ω@100MHz 1008 Common Mode Filters ROHS