SFE6020A-1R0N-F-HF
MFR.Part #
SFE6020A-1R0N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464304
Package
SMD,6x6mm
Description
1uH 21mΩ 4.4A 5A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS