SFE6045A-100M-F-HF
MFR.Part #
SFE6045A-100M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464197
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 2.7A 3.5A 51mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS