DP0080SB
Extended
Manufacturer
DC(DongChen)
MFR.Part #
DP0080SB
JLCPCB Part #
C476588
Package
SMB
Description
100pF 2.2A 25V 4V 50mA 5uA 6V 80A SMB Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS