D125F2W1-2W5P43
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
D125F2W1-2W5P43
JLCPCB Part #
C41409897
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11.25mm 125V 1A 1x5P 3.5mm 4.3mm 5 5P Brass LCP Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS