VSRP2512S1-R120F
MFR.Part #
VSRP2512S1-R120F
JLCPCB Part #
C4246448
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS