RLT1220-F-2R00-JNH
MFR.Part #
RLT1220-F-2R00-JNH
JLCPCB Part #
C4232645
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 2Ω 333mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS