VSRP1206S1-R030F
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
VSRP1206S1-R030F
JLCPCB Part #
C4283084
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 30mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS