CML0306-4N7-HNH
MFR.Part #
CML0306-4N7-HNH
JLCPCB Part #
C218751
Description
280mA 4.7nH 450mΩ 5@100MHz 6GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS