SCRR1206S1-R420F
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
SCRR1206S1-R420F
JLCPCB Part #
C4056854
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 420mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS