PFR05S-1210-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR05S-1210-FNH
JLCPCB Part #
C4044392
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 121Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS