RL0816T4F-4-R025-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RL0816T4F-4-R025-FNH
JLCPCB Part #
C4038649
Description
25mΩ 500mW Current Sense Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS