CMLE061E-1R5MS
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
CMLE061E-1R5MS
JLCPCB Part #
C17326018
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
1.5uH 28mΩ 7.2A 7.7A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS