TUHS10F12
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
TUHS10F12
JLCPCB Part #
C7366986
Package
DIP,33x21.8mm
Description
1 10W 12V 85% 85VAC~264VAC DIP,33x21.8mm AC-DC Power Modules ROHS