TUHS15F15
MFR.Part #
TUHS15F15
JLCPCB Part #
C7403943
Package
DIP,33x21.8mm
Description
1 15V 15W 85% 85VAC~264VAC DIP,33x21.8mm AC-DC Power Modules ROHS