TUHS15F12
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
TUHS15F12
JLCPCB Part #
C3031238
Package
DIP-6
Description
1 1.25A 12V 15W 85VAC~264VAC DIP-6 AC-DC Power Modules ROHS