MGFS3483R3
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
MGFS3483R3
JLCPCB Part #
C6989748
Package
SIP,17x8.5mm
Description
1 1.5kV 18V~76V 2.6W 3.3V 77% 800mA SIP,17x8.5mm Isolated Power Modules ROHS