CS20N65V
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS20N65V
JLCPCB Part #
C694995
Package
TO-3P-3
Description
120W 20A 3V 650V TO-3P-3 MOSFETs ROHS