CS16N65F
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS16N65F
JLCPCB Part #
C694979
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 16A 29pF 3V 450mΩ@10V 650V 74nC@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS