CS30N10P
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS30N10P
JLCPCB Part #
C695012
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 110W 2V 30A 30mΩ@10V 53nC@10V 88pF TO-220 MOSFETs ROHS