CS15N70F
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS15N70F
JLCPCB Part #
C694977
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15A 25pF 3V 560mΩ@10V 65nC@10V 700V 70W TO-220F-3 MOSFETs ROHS