CS13N60F
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS13N60F
JLCPCB Part #
C694972
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 30pF 3V 480mΩ@10V 600V 70W 8nC@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS