CS13N65F
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS13N65F
JLCPCB Part #
C694973
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 25pF 4V 62nC@10V 650V 650mΩ@10V 70W TO-220F-3 MOSFETs ROHS