CS2N100F
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS2N100F
JLCPCB Part #
C694999
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 16nC@15V 1kV 2A 36W 3V 6Ω@10V 9pF TO-220F-3 MOSFETs ROHS