CS12N65F
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS12N65F
JLCPCB Part #
C694969
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 20pF 3V 450mΩ@10V 51nC@10V 650V 70W TO-220F-3 MOSFETs ROHS