DOT050F-019.2M
Extended
Manufacturer
Connor Winfield
MFR.Part #
DOT050F-019.2M
JLCPCB Part #
C7172318
Package
SMD-6P,14x9mm
Description
0℃~+70℃ 10mA 19.2MHz 3.3V LVCMOS ±50ppb SMD-6P,14x9mm Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS