DOT050F-020.0M
Extended
Manufacturer
Connor Winfield
MFR.Part #
DOT050F-020.0M
JLCPCB Part #
C6935009
Package
SMD-6P,14x9mm
Description
0℃~+70℃ 10mA 20MHz 3.3V LVCMOS ±50ppb SMD-6P,14x9mm Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS