BFM-1A-12C
Extended
Manufacturer
Comus International
MFR.Part #
BFM-1A-12C
JLCPCB Part #
C5577064
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100us 12V 200V@DC 500mA 500us 插件 Reed Relays ROHS