D32A5100
Extended
Manufacturer
Celduc
MFR.Part #
D32A5100
JLCPCB Part #
C5690844
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 100V@DC 12V 1ms 500mA 50us Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Reed Relays ROHS