TV15C7V0JB-HF
MFR.Part #
TV15C7V0JB-HF
JLCPCB Part #
C3705024
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 125A 12V 200uA 7.78V 7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS