TV15C360J-G
MFR.Part #
TV15C360J-G
JLCPCB Part #
C2447332
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.82A 36V 40V 58.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS