ATV02W900-HF
MFR.Part #
ATV02W900-HF
JLCPCB Part #
C2445212
Description
-55℃~+150℃ 1.37A 100V 146V 1uA 200W 90V TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS