TV15C151J-G
MFR.Part #
TV15C151J-G
JLCPCB Part #
C2447314
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 150V 167V 1uA 243V 6.17A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS