TV06B700J-G
MFR.Part #
TV06B700J-G
JLCPCB Part #
C2445940
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 5.31A 600W 70V 77.8V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS