TV06B6V5J-HF
MFR.Part #
TV06B6V5J-HF
JLCPCB Part #
C2445162
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 500uA 53.57A 6.5V 600W 7.22V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS