SMBJ45A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ45A-HF
JLCPCB Part #
C2444194
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 45V 50V 5uA 600W 72.7V 8.3A TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS