TV06B580J-HF
MFR.Part #
TV06B580J-HF
JLCPCB Part #
C7081612
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.41A 600W@10/1000us 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS