A5KP15A-G
MFR.Part #
A5KP15A-G
JLCPCB Part #
C2628932
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 204.92A 24.4V 2uA 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS